IMG_0524123

Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri

Madde 3 – Fiil ehliyetine sahip bulunan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve mevzuatın öngördüğü koşullarını taşıyan her gerçek ve tüzel kişi bu derneğe üye olma hakkına sahiptir. Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olması gerekir. Onursal üyelik için bu koşul aranmaz.

Dernek başkanlığına yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu, dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir.

Derneğin asil üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine yönetim kurulunca üyeliğe kabul edilen kişilerdir.

Derneğe maddi ve manevi bakımdan önemli destek sağlamış bulunanlar yönetim kurulu kararı ile onursal üye olarak kabul edilebilir.

Derneğin şubesi açıldığında dernek merkezinde kayıtlı bulunanların üyelik kayıtları şubelere aktarılır. Yeni üyelik müracaatları şubelere yapılır. Üyeliğe kabul ve üyelikten silinme işlemleri şube yönetim kurulları tarafından yapılır ve en çok otuz gün içinde bir yazıyla Genel Merkeze Bildirilir.

Üyelik Formu

uyelik-formu

İlişikteki Formu eksiksiz doldurup info@pointerturkiye.com adresine mail atınız.

Yeni Üye Kayıt ödentisi 100.00 TL.,Yeni Kayıt tarihini takip eden yıllarda ise Yıllık Üyelik Aidatı 50.00 TL.’dır.Aidatlar her yılın Ocak Ayı içerisinde ödenir.

( Lütfen Üyeliğiniz onaylanmadan hesaba para yatırmayınız.Banka Havale işlemlerinde İsim ve Soyadınızın görünmesine dikkat ediniz.)

Üç (3 ) Adet Fotoğraf [ek]

TC.Kimlik No’lu Kimlik Fotokopisi [ek]

Ayrıca ayni Formun çıktısını imzalayıp fotoğraflar ve arkalı önlü kimlik fotokopisi ile birlikte aşağıda yazılı adrese postalayınız.

 

İletişim

Mehmet İrfan Par

Adres

Akçay Caddesi No:34/1 Gaziemir-İZMİR_ P.K. 35410

E-Posta Adresi

info@pointerturkiye.com

BANKA HESAP NUMARASI

Banka : ZİRAAT BANKASI -0678- Eşrefpaşa Şubesi – İZMİR

Hesap Adı : POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLERİ ve YETİŞTİRİCİLERİ DERNEĞİ

Hesap No : 5589 7274 5001

IBAN No : TR 31 0001 0006 7855 8972 7450 01

*** Lütfen Ödemelerinizi Ödeme Bilgisi olarak Adınız ile ilgili Hesaba yapınız.